Ceník

V ceně terapeutického sezení je zahrnut celý terapeutický proces, včetně přípravy a poskytnutí podpůrných materiálů. Sezení trvá 50-60 min.

Individuální terapie

Individuální terapie je proces, ve kterém se klient pod vedením terapeuta zaměřuje na své osobní potřeby a cíle.

1200 Kč

Online terapie

Online terapie vám umožní získat odbornou pomoc a podporu z pohodlí svého domova. Sezení probíhají přes Skype.

1200 Kč

Osobní návštěva ve Vašem domácím prostředí

Možnost osobní návštěvy je určena výhradně maminkám, které mohou jen stěží svůj čas s malým dítkem plánovat. Osobní návštěva trvá od 50 do 80 min. 

1500 Kč

Poradenská, úvodní konzultace

Úvodní poradenská konzultace probíhá online nebo přímo v poradně. Je určena těm, kteří váhají, zda je pro ně KBT terapie vhodná nebo potřebují jen jednorázovou konzultaci.

1000 Kč

Platbu je možné provést před sezením na účet č. 5082604002/5500, v hotovosti přímo na setkání nebo pomocí QRkódu, který Vám mohu zaslat na vyžádání.

V případě, že platíte bankovním převodem považuji naše setkání za závazně domluvené v momentě připsání platby na účet. Pokud víte, že se na sezení nebudete moci dostavit, informujte mě prosím co nejdříve, abychom mohli naplánovat co nejbližší náhradní termín.

Pro všechny formy terapeutických setkání platí následující podmínky:

  • Pokud se domluvíme na termínu sezení, tento čas mám pro Vás výhradně rezervovaný.
  • Pokud se ke schůzce nedostavíte musím Vám účtovat 100% cenu sezení.
  • Pokud víte dopředu, že se nemůžete dostavit informujte mě prosím s předstihem, alespoň 24 hodin před začátkem sezení, aby bylo možné prostor obsadit jiným klientem, který na svůj termín čeká.
  • V případě, že nestihnete zrušit setkání do 24 hodin před jeho začátkem, musím Vám účtovat 100% cenu sezení, termín není možné takto rychle obsadit jiným klientem.
  • Chápu, že se mohou vyskytnout události, které nebylo možné s předstihem předvídat, v takových výjimečných případech spolu zkusíme najít nějakou cestu, abyste o své sezení nepřišli.
Vytvořte si webové stránky zdarma!